Méja operasi listrik TDY-1 ngadopsi sistem operasi motor push rod listrik pikeun mastikeun éta tiasa ngalengkepan rupa-rupa panyesuaian sikep salami operasi, kalebet ngangkat méja, miring ka hareup sareng ka tukang, miring ka kénca sareng ka katuhu, ngalipet pelat tukang sareng translasi.
Méja operasi listrik multifungsi ieu cocog pikeun sagala rupa operasi, sapertos operasi beuteung, obstetri, ginekologi, THT, urologi, anorektal sareng ortopedi, jsb.
1. Sadia dina Pamindaian Sinar-X
Méja PFCC tiasa dianggo pikeun scan sinar-X salami operasi. Méja operasi listrik TDY-1 tiasa dipanjangkeun langkung ti 300mm, nyayogikeun area perspektif anu saé pikeun panangan-C salami operasi, sareng tiasa dianggo sareng kotak pilem sinar-X.
2. Sistem Kontrol Ganda Opsional
Kontroler leungeun sareng kontrol panel opsional nawiskeun panyalindungan ganda pikeun operasi.
3. Batré anu tiasa dicas ulang
Méja operasi listrik TDY-1 dilengkepan batré anu tiasa dicas deui kalayan kinerja anu luhur, anu tiasa nyumponan kabutuhan 50 operasi. Dina waktos anu sami, éta ngagaduhan catu daya AC pikeun nyayogikeun énergi listrik pikeun mastikeun kaamanan anu maksimal.
4. Jembatan Ginjal Terpasang
Sasak lumbar anu diwangun, merenah pikeun dokter pikeun ngalakukeun operasi empedu sareng ginjal
Parameter
| Barang Modél | Méja Operasi Listrik TDY-1 |
| Panjang sareng Lebar | 2070mm * 550mm |
| Élévasi (Naék jeung Turun) | 1000mm/700mm |
| Pelat Hulu (Luhur jeung Handap) | 45°/90° |
| Pelat Tukang (Luhur jeung Handap) | 75°/ 20° |
| Pelat Suku (Luhur / Handap / Ka Luar) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Tibalik | 25°/ 25° |
| Miring Lateral (Kenca sareng Katuhu) | 15°/ 15° |
| Elevasi Jembatan Ginjal | ≥110mm |
| Geser Horisontal | 300mm |
| Fleksi/ Refleks | Operasi Kombinasi |
| Papan Sinar-X | Pilihan |
| Panél kontrol | Standar |
| Sistem éléktro-motor | Jiecang |
| Voltaseu | 220V/110V |
| Frékuénsi | 50Hz / 60Hz |
| Kapasitas Daya | 1.0 KW |
| Batré | Muhun |
| Kasur | Kasur Memori |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 200 kg |
| Garansi | 1 Taun |
Asesoris Standar
| Henteu. | Ngaran | Kuantitas |
| 1 | Layar Anestesi | 1 potongan |
| 2 | Pangrojong Awak | 1 pasang |
| 3 | Pangrojong Leungeun | 1 pasang |
| 4 | Pangrojong Taktak | 1 pasang |
| 5 | Pangrojong Suku | 1 pasang |
| 6 | Pangrojong Suku | 1 pasang |
| 6 | Gagang Jembatan Ginjal | 1 potongan |
| 7 | Kasur | 1 Sét |
| 8 | Klem Pangiket | 8 buah |
| 9 | Klem Pangiket Panjang | 1 pasang |
| 10 | Jarak Jauh Leungeun | 1 potongan |
| 11 | Saluran Listrik | 1 potongan |