Méja operasi hidrolik listrik TDY-Y-1 ngadopsi struktur transmisi hidrolik impor listrik, anu ngagentos téknologi transmisi rod dorong listrik tradisional.
Pangaluyuan posisi langkung tepat, kecepatan gerakan langkung seragam sareng stabil, sareng kinerjana tiasa dipercaya sareng awét.
Dasar anu bentukna siga Y mastikeun stabilitas sareng rohangan suku anu cekap.
Fungsi translasi sareng papan ranjang tembus pandang, anu dilengkepan C-arm, tiasa ngalakukeun pamindaian sinar-X sakujur awak.
Sistem kontrol ganda, salian ti remot kontrol genggam, dilengkepan ku sistem kontrol darurat kolom. Fungsi reset hiji tombol nyayogikeun efisiensi padamelan dokter.
Méja operasi terpadu éléktro-hidrolik ieu cocog pikeun rupa-rupa operasi, sapertos operasi beuteung, obstetri, ginekologi, THT, urologi, anorektal sareng ortopedi, jsb.
1.Sistem Kontrol Ganda
Méja operasi Hidrolik Listrik TDY-Y-1 ngagaduhan metode kontrol ganda, anu hiji nyaéta kontroler kabel, kalayan fungsi reset tingkat otomatis hiji konci. Sareng anu sanésna nyaéta sistem kontrol darurat kolom. Dua sét sistem operasi mandiri kalayan fungsi anu sami mastikeun yén sistem kontrol darurat masih tiasa beroperasi kalayan andal nalika kontroler kabel gagal, mastikeun panggunaan méja operasi anu aman.
2. Sadia pikeun scan sinar-X
Bagian luhur méja OR listrik-hidrolik tiasa nembus sinar-X, sareng rel pituduh dipasang di handapeun méja pikeun ngangkut kotak pilem sinar-X.
3. Cocog sareng C-arm
Gerakan horizontal listrikna nyaéta 340mm, anu nyayogikeun rohangan posisi anu akurat sareng merenah pikeun panangan-C, sareng tiasa ngalakukeun sinar-X sakujur awak tanpa kedah mindahkeun pasien.
4. Batré anu tiasa dicas ulang
Méja operasi bedah Listrik-Hidrolik TDY-Y-1 dilengkepan batré anu tiasa dicas deui kalayan kinerja anu luhur, anu tiasa nyumponan kabutuhan ≥50 operasi, mastikeun éta tiasa dianggo tanpa catu daya éksternal. Batré anu tiasa dicas deui henteu meryogikeun pangropéa sareng tiasa dianggo salami lami. Dina waktos anu sami, daya AC tiasa dianggo pikeun nyayogikeun énergi listrik pikeun mastikeun kaamanan anu maksimal.
5.Otombol-neResetFpangurapan
Fungsi reset hiji tombol anu anyar ngagampangkeun operasi anu rumit
Parameter
| Barang Modél | Méja Operasi Listrik-Hidrolik TDY-Y-1 |
| Panjang sareng Lebar | 1960mm * 500mm |
| Élévasi (Naék jeung Turun) | 1090mm / 690mm |
| Pelat Hulu (Luhur / Handap / Fleksibel) | 60°/ 85°/0° |
| Pelat Tukang (Luhur jeung Handap) | 85°/ 40° |
| Pelat Suku (Luhur / Handap / Ka Luar) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Tibalik | 28°/ 28° |
| Miring Lateral (Kenca sareng Katuhu) | 18°/ 18° |
| Elevasi Jembatan Ginjal | 100mm |
| Geser Horisontal | 340mm |
| Posisi nol | Hiji tombol, standar |
| Fleksi/ Refleks | Operasi Kombinasi |
| Papan Sinar-X | Pilihan |
| Panél kontrol | opsional |
| Tombol eureun darurat | Pilihan |
| Sistem éléktro-motor | Chaoger ti Taiwan |
| Voltaseu | 220V/110V |
| Frékuénsi | 50Hz / 60Hz |
| Kapasitas Daya | 1.0 KW |
| Batré | Muhun |
| Kasur | Kasur Memori |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 250 KG/ 300 KG |
| Garansi | 1 Taun |
SAsesoris standar
| Henteu. | Ngaran | Kuantitas |
| 1 | Layar Anestesi | 1 potongan |
| 2 | Pangrojong Awak | 1 pasang |
| 3 | Pangrojong Leungeun | 1 pasang |
| 4 | Pangrojong Taktak | 1 pasang |
| 5 | Pangrojong Suku | 1 pasang |
| 6 | Pelat Suku | 1 pasang |
| 7 | Gagang Jembatan Ginjal | 1 potongan |
| 8 | Kasur | 1 Sét |
| 9 | Klem Pangiket | 8 buah |
| 10 | Kadali Jarak Jauh | 1 potongan |
| 11 | Saluran Listrik | 1 potongan |
| 12 | Oli Hidrolik | 1 kaléng minyak |