1. Bahan Baja Tahan Karat
Awak utama, rel samping, kolom angkat sareng dasar méja operasi ginekologi hidrolik didamel tina baja tahan karat 304 kualitas luhur, kalayan kakuatan mékanis anu luhur, résistansi korosi sareng gampang dibersihkeun.
2. Beungeut Méja Lega
Lebar permukaan méja operasi ginekologi hidrolik tiasa ngahontal 600mm, anu ramah pisan pikeun jalma anu gaduh tipe awak khusus sareng ningkatkeun kanyamanan.
3. Asesoris Serbaguna
Salian ti sandaran taktak standar, tali taktak, gagang, sandaran suku, pedal suku, baskom runtah, lampu pamariksaan ginekologi ogé sayogi opsional.
4. Suku Tetep Unik
Suku méja operasi anu unik sareng tetep ningkatkeun daérah kontak sareng taneuh sareng mastikeun stabilitas ginekologi hidrolik.
Parameter
| Barang Modél | Méja Operasi Ginekologi Hidrolik TF |
| Panjang sareng Lebar | 1800mm * 600mm |
| Élévasi (Naék jeung Turun) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Trendelenburg Tibalik | 8°/ 20° |
| Pelat Tukang (Luhur jeung Handap) | 70°/ 11° |
| Voltaseu | 220V/110V |
| Frékuénsi | 50Hz / 60Hz |
| Kasur | Kasur Tanpa Seamless |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 145 kg |
| Garansi | 1 Taun |
SstandarAsesoris
| Henteu. | Ngaran | Kuantitas |
| 1 | Pangrojong Leungeun | 1 pasang |
| 2 | Gagang | 1 pasang |
| 3 | Pelat Suku | 1 potongan |
| 4 | Kasur | 1 sét |
| 5 | Tempat Sampah | 1 potongan |
| 6 | Klem Pangiket | 1 Pasang |
| 7 | Kruk Tuur | 1 Pasang |
| 8 | Pedal | 1 Pasang |