Méja operasi éléktro-hidrolik ieu dibagi kana 5 bagian: bagian sirah, bagian tonggong, bagian imbit, dua bagian suku anu tiasa dipisahkeun.
Bahan serat transmisi cahaya anu luhur ditambah geseran horizontal 340mm mastikeun teu aya titik buta nalika pamindaian sinar-X.
Méja operasi éléktro-hidrolik ieu dilengkepan sistem kontrol ganda pikeun mastikeun operasi anu bébas masalah.
Éta tiasa dilengkepan ku pigura sirah multifungsi sareng pigura traksi ortopedi.
Fungsi reset hiji tombol, tiasa mulangkeun posisi horizontal aslina. Fleksi hiji tombol sareng fleksi malik, fungsi papan suku listrik, ngahémat seueur waktos.
Ieu cocog pikeun rupa-rupa operasi, sapertos operasi beuteung, obstetri, ginekologi, THT, urologi, anorektal sareng ortopedi, jsb.
1.Beungeut Méja Anu Langkung Panjang Sareng Langkung Lega
Panjang permukaan méja operasi éléktro-hidrolik tiasa ngahontal 2180mm, sareng lébarna tiasa ngahontal 550mm, anu cocog pikeun kabutuhan sababaraha kelompok khusus sareng ogé tiasa ngajantenkeun pasien langkung nyaman.
2. Sistem Kontrol Ganda
Méja operasi éléktro-hidrolik dilengkepan sistem ganda kontrol utama/pangontrol bantu pikeun mastikeun operasi anu bébas masalah.
3.Flex &Re-flex & Hiji tombol Reset
Fungsi reset hiji tombol, tiasa mulangkeun posisi horizontal aslina, fleksi hiji tombol sareng fleksi malik
4. Pelat Suku Listrik Pilihan Disaluyukeun
Desain modular anu dipasang dina pelat suku tiasa nyaluyukeun pelat suku sacara listrik, anu ngahémat waktos pikeun nyaluyukeun posisi.
5. Batré anu tiasa dicas deui
Méja operasi listrik-hidrolik TDY-Y-2 dilengkepan batré anu tiasa dicas deui kalayan kinerja anu luhur, anu tiasa nyumponan kabutuhan 50 operasi. Dina waktos anu sami, éta ngagaduhan catu daya AC pikeun nyayogikeun énergi listrik pikeun mastikeun kaamanan anu maksimal.
Pparaméter
| ModélBarang | Méja Operasi Éléktro-Hidraulik TDY-Y-2 |
| Panjang sareng Lebar | 2170mm * 550mm |
| Élévasi (Naék jeung Turun) | 1100mm/ 690mm |
| Pelat Hulu (Luhur/Ka handap/Fleksibel) | 45°/ 90°/ 40° |
| Pelat Tukang (Luhur jeung Handap) | 85°/ 40° |
| Pelat Suku (Luhur / Handap / Ka Luar) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Tibalik | 30°/ 30° |
| Miring Lateral (Kenca sareng Katuhu) | 20°/ 20° |
| Elevasi Jembatan Ginjal | 100mm |
| Geser Horisontal | 350mm |
| Posisi nol | Hiji tombol, standar |
| Fleksi/ Refleks | Operasi Kombinasi |
| Papan Sinar-X | Pilihan |
| Panél kontrol | Standar |
| Tombol eureun darurat | Standar |
| Sistem éléktro-motor | Chaoger ti Taiwan |
| Voltaseu | 220V/110V |
| Frékuénsi | 50Hz / 60Hz |
| Kapasitas Daya | 1.0 KW |
| Batré | Muhun |
| Kasur | Kasur Memori |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 300 KG/ 350 KG |
| Garansi | 1 Taun |
Aasesoris
| Henteu. | Ngaran | Kuantitas |
| 1 | Layar Anestesi | 1 potongan |
| 2 | Pangrojong Awak | 1 pasang |
| 3 | Pangrojong Leungeun | 1 pasang |
| 4 | Pangrojong Taktak | 1 pasang |
| 5 | Pangrojong Suku | 1 pasang |
| 6 | Gagang Jembatan Ginjal | 1 potongan |
| 7 | Kasur | 1 Sét |
| 8 | Klem Pangiket | 8 buah |
| 9 | Klem Pangiket Panjang | 1 pasang |
| 10 | Kadali Jarak Jauh | 1 potongan |
| 11 | Saluran Listrik | 1 potongan |
| 12 | Oli Hidrolik | 1 kaléng minyak |