Sadaya panutupna didamel tina baja tahan karat 304, gampang dibersihkeun sareng didisinfeksi.
Bahan serat transmisi cahaya anu luhur cocog pikeun panggunaan sinar-X.
Desain kasur anu dilebarkeun ngamungkinkeun pasien ngagoler dina méja operasi kalayan langkung nyaman.
Méja operasi éléktro-hidrolik TDY-G-1 ngadopsi sistem kontrol hidrolik canggih, klep éléktromagnétik anu tiasa dipercaya sareng pompa oli ti Taiwan, mastikeun kinerja anu sepi sareng stabil.
1.Ultra-lowPposisi
2. Pelat sirah sambungan ganda
3.Bhukuman-dina GinjalBpunggungan
4. Batré anu tiasa dicas deui
5. Rem Mékanis
| Barang Modél | Méja OR Listrik-Hidrolik TDY-G-1 |
| Panjang sareng Lebar | 2080mm * 550mm |
| Élévasi (Naék jeung Turun) | 820mm / 520mm |
| Pelat Hulu (Luhur jeung Handap) | 45°/90° |
| Pelat Tukang (Luhur jeung Handap) | 80°/ 20° |
| Pelat Suku (Luhur / Handap / Ka Luar) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Tibalik | 20°/ 20° |
| Miring Lateral (Kenca sareng Katuhu) | 15°/ 15° |
| Elevasi Jembatan Ginjal | 110mm |
| Sistem éléktro-motor | Chaoger ti Taiwan |
| Voltaseu | 220V/110V |
| Frékuénsi | 50Hz / 60Hz |
| Kapasitas Daya | 1.0 KW |
| Batré | Muhun |
| Kasur | Kasur Memori |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 200 kg |
| Garansi | 1 Taun |
SAsesoris standar
| Henteu. | Ngaran | Kuantitas |
| 1 | Layar Anestesi | 1 potongan |
| 2 | Pangrojong Awak | 1 pasang |
| 3 | Pangrojong Leungeun | 1 pasang |
| 4 | Pangrojong Taktak | 1 pasang |
| 5 | Pangrojong Suku | 1 pasang |
| 6 | Pangrojong Suku | 1 pasang |
| 7 | Gagang Jembatan Ginjal | 1 potongan |
| 8 | Klem Pangiket Panjang | 1 pasang |
| 9 | Klem Pangiket | 8 buah |
| 10 | Jarak Jauh Leungeun | 1 potongan |
| 11 | Saluran Listrik | 1 potongan |
| 12 | Pedal | 1 Pasang |