Méja operasi mobile TDY-2 ngagaduhan ranjang sareng kolom stainless steel 304 lengkep, gampang dibersihkeun sareng anti polusi.
Beungeut méja dibagi jadi 5 bagian: bagian sirah, bagian tonggong, bagian imbit, jeung dua bagian suku anu bisa dicabut.
Méja operasi mobile TDY-2 tiasa dipindahkeun dina jarak 340mm, nyayogikeun area perspektif anu saé pikeun panangan-C salami operasi, sareng tiasa dianggo sareng kotak pilem sinar-X.
Papan sirah sambungan ganda, papan suku anu tiasa diatur ngalangkungan per gas. Anggo roda bisu mérek Jerman. Aya ogé fungsi reset hiji tombol, tekuk hiji tombol sareng anti-tekuk mangrupikeun opsional.
Méja operasi listrik multifungsi ieu cocog pikeun rupa-rupa operasi, sapertos operasi beuteung, obstetri, ginekologi, THT, urologi, anorektal sareng ortopedi, jsb.
1.Pelat sirah sambungan ganda
Pelat sirah sambungan ganda dina méja operasi listrik ieu tiasa nyaluyukeun jangkungna headboard sacara bébas, ngamungkinkeun pasien ngagaduhan sudut sirah anu nyaman nalika ngalaksanakeun operasi dina posisi anu béda.
2. Pelat Suku tiasa janten Kontrol Listrik atanapi Kontrol Pegas Gas
Pelat suku bisa dikontrol ku per gas atawa bisa ditingkatkeun jadi kontrol listrik.
3. Sistem Kontrol Ganda Opsional
Kontroler leungeun sareng kontrol panel opsional nawiskeun panyalindungan ganda pikeun operasi.
4.Kastor Ageung
Roda TENTE impor Jerman, tahan aus sareng teu aya sora.
5. Batré anu tiasa dicas ulang
Méja operasi listrik TDY-2 dilengkepan batré anu tiasa dicas deui kalayan kinerja anu luhur, anu tiasa nyumponan kabutuhan 50 operasi. Dina waktos anu sami, éta ngagaduhan catu daya AC pikeun nyayogikeun énergi listrik pikeun mastikeun kaamanan anu maksimal.
6.Pilihan Opsional Langkung Seueur
Reset hiji tombol opsional, fungsi fléksi positif sareng fungsi fléksi malik.
Pparaméter:
| ModélBarang | Méja Operasi Listrik Mobile TDY -2 |
| Panjang sareng Lebar | 2100mm * 550mm |
| Élévasi (Naék jeung Turun) | 1000mm/700mm |
| Pelat Hulu (Luhur jeung Handap) | 45° 90° |
| Pelat Tukang (Luhur jeung Handap) | 90°/ 17° |
| Pelat Suku (Luhur / Handap / Ka Luar) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Tibalik | 25°/ 25° |
| Miring Lateral (Kenca sareng Katuhu) | 15°/ 15° |
| Elevasi Jembatan Ginjal | ≥110mm |
| Geser Horisontal | 345mm |
| Fleksi/ Refleks | Operasi Kombinasi |
| Papan Sinar-X | Pilihan |
| Panél kontrol | Standar |
| Sistem éléktro-motor | Jiecang |
| Voltaseu | 220V/110V |
| Frékuénsi | 50Hz / 60Hz |
| Kapasitas Daya | 1.0 KW |
| Batré | Muhun |
| Kasur | Kasur Memori |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 200 kg |
| Garansi | 1 Taun |
Asesoris Standar
| Henteu. | Ngaran | Kuantitas |
| 1 | Layar Anestesi | 1 potongan |
| 2 | Pangrojong Awak | 1 pasang |
| 3 | Pangrojong Leungeun | 1 pasang |
| 4 | Pangrojong Taktak | 1 pasang |
| 5 | Pangrojong Suku | 1 pasang |
| 6 | Pangrojong Suku | 1 pasang |
| 6 | Gagang Jembatan Ginjal | 1 potongan |
| 7 | Kasur | 1 Sét |
| 8 | Klem Pangiket | 8 buah |
| 9 | Klem Pangiket Panjang | 1 pasang |
| 10 | Jarak Jauh Leungeun | 1 potongan |
| 11 | Saluran Listrik | 1 potongan |