Méja operasi listrik TDG-1 ngagaduhan lima kelompok tindakan utama: élévasi permukaan ranjang anu tiasa diatur sacara listrik, miring ka hareup sareng ka tukang, miring ka kénca sareng ka katuhu, élévasi pelat tukang, sareng rem.
Penampilan anu éndah, awak, dasar, kolom angkat, sareng rel sisi operasi listrik ieu sadayana didamel tina stainless steel kualitas luhur, kalayan finish anu luhur, résistansi korosi sareng kakuatan mékanis anu luhur.
Nyaluyukeun rupa-rupa posisi méja operasi listrik sacara cerdas, nganggo kontrol hiji tombol. Éta ngadopsi aktuator listrik LINAK, anu teu aya sora, tepat sareng biaya perawatan anu handap. Desain roda ageung, teu aya sora sareng dekompresi anti-seismik.
Méja operasi listrik ieu cocog pikeun rupa-rupa operasi, sapertos operasi beuteung, obstetri, ginekologi, THT, urologi, anoreksia sareng ortopedi, jsb.
1.AangularApangaluyuanwsarengGas Spring
Sambungan pelat tukang sareng pelat suku méja operasi listrik TDG-1 dilengkepan ku struktur pendukung silinder pegas gas, anu ngadamel rupa-rupa pangaluyuan anu lemes, teu aya sora, sareng bébas geter, bari sacara efektif ngajagi struktur sendi sareng nyegah pasien labuh.
2.Aktuator Linier Listrik LINAK
Panggunaan rod dorong listrik ngaleungitkeun kabutuhan staf médis pikeun ngontrol posisi méja operasi sacara manual. Ngan ukur kedah nyepeng remot kontrol, gampang sareng ngahémat tanaga gawé. Dibandingkeun sareng pangropéa purna jual méja operasi hidrolik, méja operasi listrik ogé ngirangan biaya pangropéa purna jual. Salila prosés panyesuaian, rod dorong listrik tiasa diposisikan langkung akurat, sareng prosés panyesuaian henteu aya sora.
3. Dasar Tipe Y
Dasar ranjang ngadopsi desain bentuk Y, anu henteu ngan ukur saluyu sareng desain ergonomis, ningkatkeun stabilitas méja operasi listrik, tapi ogé nyayogikeun rohangan suku anu langkung bébas pikeun staf médis, anu ngamungkinkeun staf médis pikeun ngadeukeutan pasien langkung caket.
4. Asesoris Serbaguna
Dilengkepan ku tali taktak, tali pigeulang, tali suku, sareng tali awak pikeun mastikeun yén pasién anu dibius umum moal labuh nalika operasi. Pelat suku, sandaran leungeun, pangrojong awak sareng pangrojong suku sadayana dilengkepan ku bantalan busa mémori pikeun mastikeun kanyamanan operasi sareng sirkulasi cairan awak normal salami operasi.
5. Ldesain kastor arger
Dasar méja operasi mékanis listrik dirancang nganggo roda ageung (diaméter≥100mm), anu fléksibel pikeun dipindahkeun. Roda naék nalika ngerem, dasar ranjang aya dina kontak pageuh sarengtaneuhna, sareng stabilitasna saé.
6. Batré anu dipasang
Upami listrik pareum, batré anu dipasang tiasa ngadukung 50 operasi.
Pparaméter
| ModélBarang | Méja Operasi Listrik TDG-1 |
| Panjang sareng Lebar | 2050mm * 500mm |
| Élévasi (Naék jeung Turun) | 890mm/ 690mm |
| Pelat Hulu (Luhur jeung Handap) | 60°/ 60° |
| Pelat Tukang (Luhur jeung Handap) | 90°/ 17° |
| Pelat Suku (Luhur / Handap / Ka Luar) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Tibalik | 25°/ 11° |
| Miring Lateral (Kenca sareng Katuhu) | 20°/ 20° |
| Elevasi Jembatan Ginjal | ≥110mm |
| Fleksi/ Refleks | Operasi Kombinasi |
| Panél kontrol | Pilihan |
| Sistem éléktro-motor | Linak |
| Voltaseu | 220V/110V |
| Frékuénsi | 50Hz / 60Hz |
| Kapasitas Daya | 1.0 KW |
| Batré | Muhun |
| Kasur | Kasur Memori |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 200 kg |
| Garansi | 1 Taun |
SAsesoris standar
| Henteu. | Ngaran | Kuantitas |
| 1 | Layar Anestesi | 1 potongan |
| 2 | Pangrojong Awak | 1 pasang |
| 3 | Pangrojong Leungeun | 1 pasang |
| 4 | Pangrojong Suku | 1 pasang |
| 5 | Gagang Jembatan Ginjal | 1 potongan |
| 6 | Kasur | 1 Sét |
| 7 | Jarak Jauh Leungeun | 1 potongan |
| 8 | Saluran Listrik | 1 potongan |