Méja pamariksaan ginekologi listrik FD-G-1 nganggo bahan anu kakuatanana luhur sareng tahan korosi, anu kondusif pikeun beberesih sareng disinfeksi rumah sakit sadidinten.
Elevasi permukaan méja pamariksaan, sudut papan tukang sareng papan suku tiasa disaluyukeun ngalangkungan saklar suku.
Asesorisna lengkep, aya sandaran taktak, tali taktak, tali pigeulang, gagang, sandaran suku, sareng baskom taneuh kalayan saringan salaku standar.
Dasar méja pamariksaan ginekologi nganut struktur bentuk U, anu nyayogikeun rohangan gerakan suku sareng suku pikeun padamelan sadidinten dokter.
Ranjang operasi pamariksaan ginekologi médis ieu, henteu ngan ukur cocog pikeun pamariksaan ginekologi, tapi ogé pikeun urologi lalaki
1.Kasur Busa Mulus
Kasur molding tina méja pamariksaan ginekologi listrik nganggo téknologi foaming seamless panganyarna, anu sacara signifikan ningkatkeun kanyamanan pikeun pasien.
2.Bahan tahan korosi
Sadaya panutup méja pamariksaan ginekologi listrik didamel tina bahan anu unggul, anu tahan korosi, gampang dibersihkeun sareng disinfektan.
3. Saklar Suku
Dilengkepan ku saklar suku, sacara fleksibel ngontrol rupa-rupa gerakan méja pamariksaan obstetrik.
4.Asesoris Serbaguna
Salian ti sandaran taktak standar, tali taktak, gagang, sandaran suku, pedal suku, baskom runtah, lampu pamariksaan ginekologi atanapi korsi dokter ogé sayogi salaku pilihan.
Parameter
| ModélBarang | Méja Pamariksaan Ginekologi Listrik FD-G-1 |
| Panjang sareng Lebar | 1800mm * 550mm |
| Élévasi (Naék jeung Turun) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Trendelenburg Tibalik | 14°/ 17° |
| Pelat Tukang (Luhur jeung Handap) | 60°/10° |
| Sistem éléktro-motor | Jiecang |
| Voltaseu | 220V/110V |
| Frékuénsi | 50Hz / 60Hz |
| Kapasitas Daya | 1.0 KW |
| Batré | Muhun |
| Kasur | Kasur Tanpa Seamless |
| Bahan Utama | ABS |
| Kapasitas Beban Maksimum | 150 kg |
| Garansi | 1 Taun |
SstandarAsesoris
| Henteu. | Ngaran | Kuantitas |
| 1 | Pangrojong Leungeun | 1 pasang |
| 2 | Pelat Suku | 1 Sét |
| 3 | Kasur | 1 sét |
| 4 | Gagang | 1 pasang |
| 5 | Saklar Suku | 1 Sét |