1.Posisi Ultra-Handap
Jangkungna minimum méja operasi oftalmologi tiasa disaluyukeun dugi ka 500mm. Sistem panggerak éléktromagnétik anu kasohor ieu stabil, tiasa diandelkeun sareng bébas bising nalika dioperasikeun. Ieu mangrupikeun pilihan anu pangsaéna pikeun oftalmologi sareng bedah THT.
2.Pelat Hulu anu tiasa dicabut
Pelat sirah anu tiasa dicabut gampang dikontrol ku gir mékanis.
Desain cekung di tengah bantal headboard nyumponan sarat ergonomis.
3. Beungeut Lega
Lebar permukaanna tiasa ngahontal 550mm, ngamungkinkeun pasien ngagoler langkung nyaman
4. Saklar Suku Fleksibel
Sudut pelat tukang sareng pelat suku tiasa disaluyukeun ngalangkungan saklar suku, anu merenah pikeun dokter pikeun nyaluyukeun posisi pasien kana posisi anu paling idéal salami operasi oftalmologi.
5. Rem Kelopak
Rem pedal mékanis leuwih gancang, merenah, aman sareng tiasa diandalkeun.
6. Korsi Dokter Pilihan
Korsi dokter tiasa nyaluyukeun sandaran leungeun, sandaran tonggong sareng jangkungna korsi.
Parameter
| Barang Modél | Méja Operasi Oftalmik Listrik TDG-2 |
| Panjang sareng Lebar | 2080mm * 550mm |
| Élévasi (Naék jeung Turun) | 700mm / 500mm |
| Pelat Hulu (Luhur jeung Handap) | 45°/90° |
| Pelat Tukang (Luhur jeung Handap) | 45°/ 20° |
| Pelat Suku (Luhur jeung Handap) | 45°/ 20° |
| Geser Horisontal | 300mm |
| Sistem éléktro-motor | Jiecang |
| Voltaseu | 220V/110V |
| Frékuénsi | 50Hz / 60Hz |
| Kapasitas Daya | 1.0 KW |
| Batré | Muhun |
| Kasur | Kasur Memori |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 200 kg |
| Garansi | 1 Taun |
Asesoris Standar
| Henteu. | Ngaran | Kuantitas |
| 1 | Batang Infus | 1 Sét |
| 2 | Papan Leungeun | 1 Pasang |
| 3 | Baki Instrumen | 1 Sét |
| 4 | Klem Pangiket | 1 Sét |
| 5 | Kasur | 1 Sét |
| 6 | Saklar Suku | 1 Sét |