Méja obstetrik serbaguna FD-G-2 seueur dianggo pikeun ngalahirkeun, pamariksaan ginekologi sareng operasi.
Awak, kolom, sareng dasar méja pangiriman listrik didamel tina baja tahan karat 304, anu tahan korosi sareng gampang dibersihkeun.
Pelat suku tiasa dicabut, anu kondusif pikeun pamulihan pasca operasi.
Sistem kontrol ganda, teu ngan ukur ngaliwatan remot kontrol genggam, tapi ogé ngaliwatan saklar suku.
Asesoris lengkep, standar sareng vérsi pangrojong suku, pedal, baskom taneuh nganggo saringan, sareng lampu pamariksaan ginekologi opsional.
Dasar anu bentukna U henteu ngan ukur ngadukung stabilitas méja operasi, tapi ogé nyayogikeun rohangan suku anu cekap pikeun dokter pikeun ngirangan kacapean.
1.Sistem Kontrol Ganda
Kontroler leungeun sareng saklar suku ngalaksanakeun kontrol sekundér pikeun mastikeun kasalametan operasi sareng ngawujudkeun rupa-rupa posisi.
2. Pelat Suku anu Tiasa Dicopot
Pelat suku anu tiasa dicabut tina méja pangiriman listrik ngagampangkeun istirahat pasca operasi sareng ngirangan nyeri pasca operasi
3.304 Baja Tahan Karat
Sadaya panutup méja operasi ginekologi didamel tina baja tahan karat 304 kualitas luhur. Awét, gampang dibersihkeun sareng didisinfeksi.
4. Dasar bentukna U
Dasar méja obstetrik ginekologi anu bentukna U henteu ngan ukur ningkatkeun daérah kontak antara dasar sareng taneuh sareng ngajantenkeun langkung stabil, tapi ogé nyayogikeun rohangan suku anu cekap pikeun padamelan staf médis pikeun ngirangan kacapean.
5. Asesoris Serbaguna
Salian ti sandaran taktak standar, tali taktak, gagang, sandaran suku, pedal suku, baskom runtah, lampu pamariksaan ginekologi ogé sayogi opsional.
Pparaméter:
| ModélBarang | Méja Pangiriman Listrik FD-G-2 |
| Panjang sareng Lebar | 1880mm * 600mm |
| Élévasi (Naék jeung Turun) | 940mm/680mm |
| Pelat Tukang (Luhur jeung Handap) | 45°10° |
| Pelat Korsi (Luhur sareng Handap) | 20° 9° |
| Pelat Suku Ka Luar | 90° |
| Voltaseu | 220V/110V |
| Frékuénsi | 50Hz / 60Hz |
| Batré | Muhun |
| Kapasitas Daya | 1.0 KW |
| Kasur | Kasur Tanpa Seamless |
| Bahan Utama | Baja Tahan Karat 304 |
| Kapasitas Beban Maksimum | 200 kg |
| Garansi | 1 Taun |
SstandarAsesoris
| Henteu. | Ngaran | Kuantitas |
| 1 | Pangrojong Leungeun | 1 pasang |
| 2 | Gagang | 1 pasang |
| 3 | Pelat Suku | 1 potongan |
| 4 | Kasur | 1 sét |
| 5 | Tempat Sampah | 1 potongan |
| 6 | Klem Pangiket | 1 Pasang |
| 7 | Kruk Tuur | 1 Pasang |
| 8 | Pedal | 1 Pasang |
| 9 | Jarak Jauh Leungeun | 1 potongan |
| 10 | Saklar Suku | 1 potongan |